reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Centrum Nauki Kopernik edukuje rodziny


07 kwietnia 2010

Warsztaty Familijne Centrum Nauki Kopernik pokażą dzieciom i ich opiekunom drogę, jaką przebywają śmieci od momentu wyrzucenia ich do kosza.

Uczestnicy zajęć poznają, czym jest utylizacja oraz recykling i jak należy segregować odpadki. Zapisy na zajęcia w Warszawie ruszają 6 kwietnia.

Jak zapowiadają organizatorzy, rodziny uczestniczące w warsztatach sprawdzą także, co można zbudować z tego, co wyrzucamy. Animatorzy pokażą, że śmieci mogą być całkiem zabawne. Jednocześnie ostrzegą, co się stanie z naszą planetą za 1000 lat, jeżeli będziemy niemądrze wyrzucać śmieci.

Warsztaty odbędą się w dwa kolejne weekendy: 10 i 11 kwietnia oraz 17 i 18 kwietnia, w godzinach: 10.00-11.30 i 13.00-14.30, w Miasteczku Przyrody Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Fabrycznej 1/3 w Warszawie.

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 6 kwietnia 2010 roku o godzinie 20.00. Aby zagwarantować sobie uczestnictwo należy wysłać maila na adres warsztaty@kopernik.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o zasadach zapisów znajdą Państwo tutaj.

źródło: PAP - Nauka w Polsce