reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wybierz Dobroczyńcę Roku 2009


06 kwietnia 2010

W dniach 1-30 kwietnia 2010 roku na stronie internetowej www.dobroczyncaroku.pl trwa głosowanie internetowe Konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku 2009”, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Laureaci zostali wybrani przez Kapitułę Konkursu spośród 133 kandydatur zgłoszonych do tegorocznej edycji. Uczestnicy głosowania internetowego wybiorą spośród finalistów firmy, które wg nich brały udział w najbardziej wartościowych projektach realizowanych wspólnie z organizacjami pozarządowymi.

Do wyboru są dwie kategorie, na które można głosować: Współpraca firmy z organizacją pozarządową: Mała i średnia firma oraz Duża firma. W kategorii Duża Firma kandydatem jest Procter&Gamble zgłoszona przez Fundację Nasza Ziemia.

Laureaci zostaną ogłoszeni na Gali Finałowej, która odbędzie się 26 maja 2010 w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Zapraszamy do głosowania!