reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Seminarium u prezydenta


29 marca 2010

6 kwietnia w Kancelarii Prezydenta RP odbędzie się seminarium "Utrzymanie porządku i czystości w gminach. Komunalna własność odpadów".

W seminarium, które dotyczyć bedzie założeń do projektu ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach, przewidywany jest udział przedstawicieli administracji rządowej, samorzadowej, posłów i przedstawicieli mediów.

Referaty wprowadzające wygłoszą: minister środowiska prof. dr hab. Marek Kraszewski, prof. zw. dr hab. Marek Górski z Uniwersytetu Łódzkiego, wiceprezydent Bydgoszczy Bolesław Grygoriewicz oraz prezes Krajowej Izby Gospodarki Odpadami Tomasz Uciński. Moderatorem dyskusji bedzie dr inż. Piotr Manczarski z Politechniki Warszawskiej.

źródło: komunalny.pl