reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Niezwykle pozytywny bilans targów IFAT ENTSORGA


26 marca 2010

Obecny stan zgłoszeń na targi IFAT ENTSORGA 2010 jest wyższy niż w porównywalnym okresie przed poprzednią ich edycją. Wszystkie najbardziej liczące się przedsiębiorstwa branży już zgłosiły swój udział w targach.

Siedem miesięcy przed ich rozpoczęciem, Wiodące Światowe Targi Ochrony Środowiska - Woda, Ścieki, Odpady, Recykling – IFAT ENTSORGA 2010 cieszą się niezwykle pozytywnym bilansem pośrednim: stan zgłoszeń na tegoroczne targi IFAT ENTSORGA jest wyższy niż w porównywalnym okresie przed ubiegłą edycją targów w 2008 r.

„Z tego wyniku jesteśmy bardziej niż zadowoleni. Stan zgłoszeń jest wyraźnym dowodem na to, że branża popiera zarówno zmianę na dwuletni cykl targów jak i kooperację Międzynarodowych Targów Monachijskich (MMI) z Niemieckim Związkiem Gospodarki Wodno-Ściekowej i Odpadami (Bundesverband der Deutschen Entsorgungs-, Wasser- und Rohstoffwirtschaft - BDE)”, stwierdza pan Eugen Egentenmeier, członek zarządu Targów Monachijskich.
Decyzja o zmianie cyklu targów z trzyletniego na dwuletni zapadła rok temu, natomiast współpraca MMI z BDE rozpoczęła się z dniem 01. stycznia 2010 r.

Imponujący jest wzrost liczby wystawców i zajmowanej przez nich powierzchni wystawienniczej z zakresu gospodarki wodnej i oczyszczania ścieków. Przedsiębiorstwa z tego obszaru tematycznego zajmowały będą o jedną halę więcej niż podczas targów w 2008 r. Właśnie tu zaprezentują się, obok firm takich jak Andritz, Huber, Emira, Norit, Passavant-Geiger czy Siemens, wiodące przedsiębiorstwa z tego segmentu.
Cieszy także fakt, że uczestnictwo w targach IFAT ENTSORGA 2010 zapowiedzieli najważniejsi gracze ze wszystkich pozostałych segmentów branży ochrony środowiska. Obok liderów rynku takich jak np. Alba, Lobbe, Remondis, Veolia Wasser, Tholander, OTTO Entsorgungssysteme, SSI Schäfer, Sulo, Doppstadt, Hammel, Komptech, Liebherr, Mewa und Sennebogen w Monachium zaprezentuje się również Związek Biogazu jak i Daimler, Faun, MAN, Zöller, Endress oraz Hauser, Nivus, VAG, Grundfos, ITT, KSB, Tyco, Buderus, St. Gobain, IBAK czy IPEK. Na targach IFAT ENTSORGA 2010 obecni będą również e.on, MVV i Vattenfall.

O targach IFAT ENTSORGA
Ubiegła edycja targów IFAT, która odbyła się w dniach 5. – 9. maja 2008 r., zgromadziła 2.605 wystawców z 41 państw i 119.476 odwiedzających z niemal wszystkich stron świata. Od początku 2010r. Międzynarodowe Targi Monachijskie kooperują z Niemieckim Związkiem Gospodarki Wodno-Ściekowej i Odpadami. W wyniku tej współpracy targi IFAT przekształciły się w targi IFAT ENTSORGA - Wiodące Światowe Targi Ochrony Środowiska - Woda, Ścieki, Odpady, Recykling. Nadchodząca edycja targów IFAT ENTSORGA odbędzie się w dniach 13. – 17. września 2010 r. w jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków targowych na świecie – na Nowych Terenach Targowych w Monachium. Targi IFAT ENTSORGA to bez wątpienia wiodące targi w branży ekologicznej, prezentują bowiem cały wachlarz jej różnorodnych ofert, nie pomijając absolutnie żadnego segmentu. Innowacyjne rozwiązania i technologie, mające właśnie tu swoją światową premierę, wyznaczają kierunek rozwoju całej branży

O Międzynarodowych Targach Monachijskich (MMI)
Międzynarodowe Targi Monachijskie należą do największych i najnowocześniejszych na świecie centrów targowych, organizując na własnych, Nowych Terenach Targowych w Monachium (Neue Messe München) rocznie około 40 targów specjalistycznych dóbr inwestycyjnych i konsumpcyjnych oraz nowych technologii. Koncern, z rocznym obrotem w wysokości 300 mln euro, należy do pierwszej piątki najbardziej dochodowych spółek targowych świata. Dzięki sześciu zagranicznym spółkom podporządkowanym i 66 przedstawicielstwom zagranicznym, obsługującym 89 państw, MMI dysponują rozbudowaną siecią przedstawicielstw o zasięgu globalnym. Co roku w monachijskich imprezach targowych udział bierze ponad 30 tys. wystawców z ponad 100 państw i przeszło dwa miliony (!) odwiedzających z ponad 200 państw.

Więcej informacji na temat targów IFAT ENTSORGA 2010 można uzyskać na stronie targów: www.ifat.de
lub
w Biurze Targów Monachijskich
tel. 022 620 44 15
www.targiwmonachium.pl
e-mail: info@targiwmonachium.pl

Kontakt z prasą:
Sabine Wagner
tel.: +49 89 / 9 49-20246, faks: +49 89 / 9 49-20249
e-mail: sabine.wagner@messe-muenchen.de