reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Objazdowa zbiórka odpadów niebezpiecznych


10 marca 2010

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki" kontynuując realizację zadań z zakresu ochrony środowiska, prowadzi po raz kolejny zbiórkę odpadów niebezpiecznych.

Na rok 2010 zostały zaplanowane trzy terminy objazdowej zbiórki odpadów niebezpiecznych (wydzielonych z odpadów domowych), najbliższe odbędą się w marcu. W ramach prowadzonej zbiórki, od mieszkańców i z placówek oświatowych odbierane będą następujące odpady: drobny sprzęt elektroniczny i elektryczny (nie większy niż telewizor), zużyte baterie i akumulatory, świetlówki, żarówki energooszczędne, termometry, odczynniki chemiczne, farby, lakiery, rozpuszczalniki, pojemniki ciśnieniowe (gaśnice, opakowania po silikonie), zużyte tonery, przepracowane oleje, smary, środki do konserwacji metali, przeterminowane lub tylko częściowo wykorzystane leki.

Objazdowa zbiórka odpadów niebezpiecznych prowadzona będzie przy użyciu charakterystycznie oznaczonego i wyposażonego w specjalne pojemniki samochodu. Harmonogram postojów samochody dostępny jest tutaj.

źródło: komunalny.pl