reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Golf na składowisku


08 marca 2010

W Gorzowie, na dawnym wysypisku śmieci, powstanie pierwsze w Polsce miejskie pole golfowe - informuje "Gazeta Wyborcza Gorzów".

Na dawnym wysypisku przy ul. Śląskiej, na 25 ha powstaje pole golfowe. Pole golfowe zbuduje firma Golf Projekt Szadny i Partnerzy z Baczyny. Była to jedyna firma, która złożyła Zakładowi Utylizacji Odpadów ofertę na wykonanie pola. Jeszcze w tym tygodniu ZUO podpisze z firmą umowę.

Latem gotowe będzie miejsce treningowe tzw. driving range, a w październiku 9-dołkowe pole do rozgrywek. Grać będzie można natomiast dopiero w maju przyszłego roku, kiedy wzmocni się trawa. ZUO podkreśla, że pole golfowe jest swego rodzaju ewenementem na skalę krajową, bo powstaje na zrekultywowanych terenach dawnego wysypiska.

Inwestycja będzie kosztować około 3,2 mln zł. ZUO chce część tej kwoty pozyskać z funduszy europejskich.

źródło: komunalny.pl