reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Bałtyk pełen odpadów radioaktywnych


09 lutego 2010

Radziecka, a później rosyjska armia w latach 90. zatapiała w Bałtyku odpady radioaktywne i broń chemiczną. Według szwedzkiej telewizji publicznej, która ujawniła sprawę, materiały pochodziły z bazy marynarki wojennej na Łotwie i trafiały do morza w obrębie szwedzkiej strefy ekonomicznej w okolicach Gotlandii.

Według dziennikarzy, rząd w Sztokholmie mógł wiedzieć o procederze, ale w żaden sposób na niego nie zareagował. Obecny gabinet zażądał od ówczesnych polityków wyjaśnień w tej sprawie.

Według dokumentów, do których dotarła szwedzka telewizja, Rosjanie transportowali i porzucali niebezpieczne materiały pod osłoną nocy. Wśród nich były zbiorniki z gazem nerwowym i nieznanego rodzaju odpadami nuklearnymi.
 
źródło: Polska Dziennik Bałtycki