reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Kolekcja DHL, czyli recykling haute couture


26 stycznia 2010

Michael Michalsky, jeden z najbardziej znanych niemieckich kreatorów mody zaprojektował specjalną „Kolekcję DHL”. Osoby, które po odzieży haute couture oczekują kosztownych materiałów będą jednak rozczarowane – ubrania „Kolekcji DHL” wykonane są z papieru pakowego, plandek i opakowań. Kolekcja jest jednym z elementów wspólnej kampanii reklamowej projektanta i firmy DHL.

Berliński Tydzień Mody odbył się w dniach 20-23 stycznia br. Już po raz szósty w stolicy Niemiec swoje najnowsze kolekcje zaprezentowali najbardziej znani projektanci, zaś jedną z gwiazd pokazu był Michael Michalsky. Dzięki firmie DHL, która była oficjalnym partnerem logistycznym Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie, jego najnowsza kolekcja znalazła się na czas na wybiegu, by stać się jedną z atrakcji pokazu StyleNite w berlińskim Friedrichstadtpalast.

 

źródło: informacja prasowa