reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Łódź segreguje śmieci


26 stycznia 2010

Trzy czwarte łodzian segreguje śmieci - wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie wydziału gospodarki komunalnej. Najczęściej śmieci segregują kobiety i mieszkańcy Bałut.

Wyniki badań wydział gospodarki komunalnej opublikował na swojej stronie internetowej. Wynika z nich, że 74% łodzian przyznaje, iż segreguje śmieci przed ich wyrzuceniem. Segregujących przybywa, w 2009 roku było to o 12% więcej niż rok wcześniej. Z opublikowanych wyników badań wynika, że segregacja śmieci bliższa jest kobietom, 77% łodzianek potwierdza, że osobno wyrzuca odpady z różnych surowców. Do selektywnego wyrzucania przyznaje się prawie 80% mieszkańców Bałut, co stawia mieszkańców tej dzielnicy na pierwszym miejscu. Segregowanie odpadów już w domu powinno skutkować niższymi cenami odbioru śmieci przez firmy wywozowe. Zlecone przez miejskich urzędników badanie wykonała pracownia TNS-OBOP.
 
źródło: Dziennik Łódzki