reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologia w modzie, czyli kreacje z odpadów


22 stycznia 2010

W najbliższy weekend (22-23.01.2010 r.) w Krakowie odbędzie się po raz czwarty EkoFashion Weekend, podczas którego pokaz papierowych kreacji recyklingowych, ogłoszenie wyników konkursu na projekt EkoTorby oraz alternatywne warsztaty przerabiania ubrań.

Kreatywne Warsztaty Przerabiania Ubrań

Wszędobylski kryzys zajrzał wszędzie. Nawet do naszych szaf. Dlatego już po raz kolejny, w ramach projektu EkoFashion Weekend krakowska Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru organizuje Kreatywne Warsztaty Przerabiania Ubrań. Kreatywne, ponieważ nie polegają jedynie na skracaniu/przedłużaniu/odświeżaniu (niepotrzebne skreślić) starych ubrań, ale na zupełnie innym do nich podejściu. Mają tchnąć nowe życie w używane ubrania, uczynić je bardziej „na czasie” minimalnym kosztem. Warsztaty, ponieważ to uczestnicy mają się samodzielnie zająć przerabianiem, choć pod okiem fachowców, czyli wykładowców SAPU.

Warsztaty odbędą się 22.01.2010 w nowym budynku Krakowskich Szkół Artystycznych (Zamoyskiego 52 w Krakowie) o godz. 14.00. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Specjalny formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.ksa.edu.pl, a uczestnicy proszeni są o przyniesienie ubrań do przerabiania. Zapraszamy na przygodę z modą recyklingową.
Także na 22.01.2010 planowane jest oficjalne i uroczyste otwarcie nowego budynku Krakowskich Szkół Artystycznych przy ulicy Zamoyskiego 52.

Junk Fashion Show

Punktem kulminacyjnym EkoFashion Weekend 2010 będzie Junk Fashion Show 23.01.2010 o godz. 17.00 w Nowohuckim Centrum Kultury, którego partnerem jest Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku S.A. oraz MPO Kraków. Na pokazie studenci SAPU zaprezentują papierowe kreacje recyklingo we. To na nim zostaną także ogłoszone wyniki konkursu na projekt EkoTorby oraz wręczona przez przedstawicieli Galerii Kazimierz nagroda w wysokości 2 tysięcy złotych. Organizatorzy planują również premierę kolejnego numeru magazynu Tuba oraz pokaz projektów zagranicznych gości.
A wszystkiemu przyświeca jak zwykle jedna idea- ochrony środowiska naturalnego oraz powtórnego wykorzystywania śmieci..
Więcej informacji o pokazie na stronie www.ksa.edu.pl.

źródło: informacja prasowa