reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Targi IFAT przekształciły się w targi IFAT ENTSORGA


21 stycznia 2010

Na początku stycznia bieżącego roku ogłoszono w Monachium informację o ważnym wydarzeniu, dotyczącym branży ochrony środowiska.

Od 01.01.2010r. Międzynarodowe Targi Monachijskie, będące organizatorem targów IFAT, kooperują z Niemieckim Związkiem Gospodarki Wodno-Ściekowej i Odpadami (Bundesverband der Deutschen Entsorgungs-, Wasser- und Rohstoffwirtschaft), organizatorem targów ENTSORGA w Kolonii. W wyniku tej współpracy kolejne edycje targów ENTSORGA odbywać się będą w Monachium, przekształcając tym samym targi IFAT w wydarzenie IFAT ENTSORGA.

„Targi IFAT ENTSORGA będą nie tylko najważniejszą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla ludzi z branży. Kooperacja ta niewątpliwie przyczyni się również do wzmocnienia pozycji tego wydarzenia jako wiodącej na świecie imprezy tego typu. Przedsiębiorstwom z branży targi umożliwią ponadto skupienie wszystkich aktywności marketingowych na właśnie tym wydarzeniu”, tłumaczy członek zarządu Międzynarodowych Targów Monachijskich, pan Eugen Egetenmeier.

Również przewodniczący rady programowej targów IFAT, pan dr Johannes Kirchhoff, widzi w dokonującej się zmianie same pozytywne aspekty. „Połączenie tych obu wiodących targów ochrony środowiska jest niezwykle korzystne dla wystawców i odwiedzających: Co dwa lata w jednym miejscu i czasie gromadzić się będą najważniejsi ludzie z szeroko rozumianej branży ochrony środowiska. Targi IFAT ENTSORGA prezentować bowiem będą cały wachlarz różnorodnych ofert z obszaru ekologii, nie pomijając przy tym absolutnie żadnego segmentu. Natomiast wystawcom i odwiedzającym owa zmiana w zrozumiały sposób pozwoli zaoszczędzić nakłady czasowe i finansowe.”

Nadchodząca edycja targów IFAT ENTSORGA odbędzie się w dniach 13. – 17. września 2010 r. w jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków targowych na świecie – na Nowych Terenach Targowych w Monachium.  

Więcej informacji na temat targów IFAT ENTSORGA 2010 można uzyskać na stronie targów: www.ifat.de
lub
w Biurze Targów Monachijskich
tel. 022 620 44 15
www.targiwmonachium.pl
e-mail: info@targiwmonachium.pl