reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wystawa zamykająca projekt "Let's recycle!"


21 stycznia 2010

W dniach 3 – 10 lutego 2010 odbędzie się Wymiana Młodzieżowa w ramach Programu „Młodzież w Działaniu” Komisji Europejskiej. Prace jej uczestników będzie można obejrzeć na wystawie w Centrum Sztuki R.I.O przy ul. Pięknej 66a.

Podczas wymiany „LET’S RECYCLE” młodzież z czterech krajów europejskich (Bułgarii, Grecji, Rumunii oraz Polski) zdobędzie wiedzę z dziedziny recyclingu, a  podczas warsztatów stworzy eksponaty z surowców wtórnie przetwarzalnych. Obiekty zostaną zaprezentowane podczas wystawy zamykającej wymianę.

Wernisaż prac uczestników międzynarodowej wymiany młodzieżowej „Let’s Recycle”, który odbędzie się 9 lutego 2010 o godz. 17.00 w Centrum Sztuki R.I.O przy ul. Pięknej 66a. Wystawę obejrzeć będzie można do 22 lutego.

Fundacja Dobrych Pomysłów im. Macieja Jenike

Partnerzy projektu:
Centrum Sztuki R.I.O, Rekopol Organizacja Odzysku S.A, Animex Sp. z o.o.

źródło: ngo.pl