reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szwajcarzy pomogą w walce z azbestem


19 stycznia 2010

Lubelszczyzna jako jedyna w kraju dostała 45 milionów złotych ze Szwajcarskiego Programu na jego utylizację. Jest z czym walczyć bo na lubelskich dachach ciągle zalega ponad 2 miliony ton azbestu.

Pieniądze od Szwajcarów pozwolą na usunięcie około 1/5 zalegającego azbestu. Ubiegać się o dofinansowanie może każdy: mieszkańcy, samorządy, instytucje. Wnioski będzie można składać za pośrednictwem gmin pod koniec roku.

Środki będą przeznaczone na zrywanie i utylizację azbestu. Za nowy dach każdy musi zapłacić sam. Ale i tu można się starać o dofinansowanie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zutylizowany azbest trafi na specjalne składowiska. Na Lubelszczyźnie jest ich wciąż za mało. Ich powstawanie wywołuje za każdym razem społeczne protesty. Dlatego władze województwa liczą na to, że azbest będzie mogła przyjąć - po zmianie przepisów -  kopalnia Bogdanka.

źródło: komunalny.pl