reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

O twórczym wykorzystaniu makulatury


15 stycznia 2010

W warszawskiej pracowni Animatorni, projekcie Towarzystwa Inicjatyw Twórczych ę, w listopadzie odbyły się warsztaty Makulatura Film Studio. Były to trzy dni papierowego zawrotu głowy! Dwa pokoje Animatorni zamieniły się w wielką papierową pracownię, gdzie małe i duże ręce przemieniały papier w misie, żyrafy, aparaty fotograficzne. Warsztat stroju szył pełną parą, chyba nikt nie mógł się spodziewać takiego wyniku - uszyli piękne papierowe spodnie z kieszeniami, szelkami, czy cylinder i papierowy płaszcz, nie mówiąc już o sukienkach, czy spódnicach. Warsztat scenografii aż strzelał strzępkami papieru, gdyż tempo pracy było zawrotne. Jednak papierowe drzewa, maszyna czy inne filmowe rekwizyty powstały na czas. Na sam koniec nastąpiło wielkie fotografowanie, klatka po klatce uwieczniano film. Efekt tych działań można obejrzeć tutaj.

 

źródło: inicjatywy-tworcze.blogspot.com