reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Fauna i Flora Morza Bałtyckiego...


12 stycznia 2010

...warsztaty dla uczniów pod tym właśnie tytułem odbywają się w styczniu 2010r. w szkołach podstawowych i gimnazjach gminy Konstancin-Jeziorna. Zajęcia w ramach Programu Edukacji Ekologicznej „Czyste Środowisko – pokochaj komfort!” sponsorowanego przez firmę Metsa Tissue i koordynowanego przez Fundację Nasza Ziemia prowadzą przyrodnicy: Ewa Pełnia-Iwanicka oraz Justyna Niewolewska. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Programu jest Morze Bałtyckie.

Warsztaty pokazują olbrzymią różnorodność biologiczną Bałtyku. Na zajęciach poznajemy morskie rośliny, jamochłony, małże, skorupiaki, ryby, ptaki oraz ssaki. Mówimy także o zagrożeniach dla poszczególnych gatunków, o aktualnym stanie ich populacji, a także konkretnych, specyficznych siedliskach przez nie zamieszkiwanych. Ciekawa prezentacja multimedialna okraszona dużą ilością zdjęć, a także eksponaty (m.in.muszle bałtyckich małżów) mają za zadanie wzbudzić w uczniach ciekawość i chęć poznawania polskiego morza i wybrzeża.

Kolejny cykl warsztatów odbędzie się w marcu i będzie nosił tytuł „Zagrożenia i ochrona zasobów Morza Bałtyckiego”