reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nowy minister dopiero za kilka tygodni


12 stycznia 2010

Choć minister środowiska Maciej Nowicki złożył rezygnację ze stanowiska już ponad miesiąc temu, a premier ją przyjął, to wciąż nie ma jego następcy. - To kwestia jeszcze kilku tygodni - mówi cytowany przez serwis tvn24.pl rzecznik rządu Paweł Graś.

Jak czytamy w tvn24.pl, oficjalny status prof. Nowickiego jest nietypowy: jest on ministrem zdymisjonowanym, bo złożył rezygnację, a premier ją przyjął. Jest też ministrem urzędującym, bo nie został odwołany ze stanowiska.

Jak dowiedział się serwis tvn24.pl Minister Nowicki przebywa na urlopie do 15 stycznia, jego obowiązki przejął zastępca. Nie wiadomo, czy po urlopie Nowicki wróci do pracy i jaki będzie wówczas jego status.

Zdaniem dr. Ryszarda Piotrowskiego z Katedry Prawa Konstytucyjnego UW to bardzo niekorzystna dla państwa sytuacja. Jego zdaniem gdyby minister wrócił z urlopu i premier powierzył mu dalsze pełnienie obowiązków, to kierowałby wtedy resortem jako minister w stanie dymisji. Podjęte przez niego decyzje można by było  zaskarżyć do sądu.

Minister Maciej Nowicki złożył rezygnację na początku grudnia zeszłego roku. Oficjalnie ze względu na stan zdrowia. Nieoficjalnie z powodu konfliktu ze swoim zastępcą, rekomendowanym przez PO Stanisławem Gawłowskim, który teraz przejął jego obowiązki.

źródło: komunalny.pl