reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Ekologiczny kalendarz dla poznaniaków


08 stycznia 2010

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu wraz z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poznańskiego magistratu wydał kalendarz – „Krok po kroku jak być Eko w 2010 roku”.

Zawiera on informacje jak postępować ze śmieciami, jak można je wykorzystać oraz adresy Gratowiska - Punktu Gromadzenia Odpadów Problemowych i Składowiska w Suchym Lesie, do których każdy mieszkaniec Poznania może zawieźć niepotrzebne rzeczy.

Zamieszczono również harmonogram Gratowozu, który co miesiąc odbiera za darmo od poznaniaków odpady problemowe pochodzące z gospodarstw domowych. Każdy może sprawdzić, kiedy w jego dzielnicy zawita Gratowóz. Kalendarz zawiera także zdjęcia związane z działalnością ZZO, dzięki którym można uświadomić sobie, że składowisko może być miejscem przyjaznym zarówno dla środowiska jak i dla mieszkańców.

W związku z wydaniem kalendarza, pracownicy Zakładu Zagospodarowania Odpadów odwiedzą Szkołę Podstawową nr 21 przy ul. Łozowej 77, gdzie odbędzie się pierwsza oficjalna prezentacja ekologicznego kalendarza. Rozpocznie ona cykl kilku spotkań w poznańskich szkołach promujących proekologiczne zachowania. "Mamy nadzieję, że zachęci on młodzież i nauczycieli do promowania ekologii i uświadomi, że w bardzo łatwy sposób można pozbyć się odpadów problemowych z gospodarstw domowych" - zapowiadają organizatorzy akcji.

źródło: komunalny.pl