reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konkurs grantowy - ostatnia szansa!


07 stycznia 2010

Zostało już tylko 10 dni na złożenie wniosku i ubieganie się o grant w wysokości 5000 PLN w ramach konkursu "Henkel - Zielone Granty" organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia i firmę Henkel, a także w konkursie "Tworzywa sztuczne w różnych zastosowaniach to oszczędność energii i zasobów naturalnych" ufundowanego przez Fundację PlasticsEurope Polska.

Wnioski można nadsyłać do 18 stycznia 2010 roku. Zostało jeszcze trochę czasu, ale z każdym dniem jest go coraz mniej. Wypełnienie wniosku jest niezwykle proste, dlatego zachęcamy, aby chwycić za pióra i długopisy i stworzyć ciekawy projekt. Żal byłoby stracić szansę na zdobycie jednego z 24 dostępnych grantów.

Konkurs kierowany jest zarówno do młodzieży jak i dorosłych. Szczegóły wraz z regulaminem dostępne są tutaj.

Jeśli jesteś zapalonym przyrodnikiem, naukowcem, ambitnym pedagogiem lub po prostu człowiekiem, któremu nie jest obojętny los środowiska i całego świata, natychmiast wypełnij wniosek, opisz w nim krótko działania, na które chcesz przeznaczyć otrzymane pieniądze i prześlij go na adres Fundacji Nasza Ziemia.

A CZY TY ZŁOŻYŁEŚ JUŻ WNIOSEK NA KONKURS GRANTOWY?