reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Prace na finiszu


07 stycznia 2010

Zgodnie z obietnicą, Serwis Samorządowy PAP publikuje odpowiedzi Ministra na pytania naszych Czytelników, zadane podczas czatu, na które zabrakło czasu podczas internetowego spotkania.

1. Kiedy gminy będą właścicielami odpadów? Korzyści samorządowcom i mieszkańcom nie trzeba chyba tłumaczyć. Nie rozumiem, dlaczego nie wprowadza się u nas właśnie racjonalnej gospodarki odpadami? Mamy za to dzikie wysypiska i środowisko w coraz gorszym stanie.

W ramach prowadzonych przez Ministerstwo Środowiska prac nad projektem założeń do projektu ustawy o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz o zmianie niektórych innych ustaw, zostaną wskazane nowe zadania zarówno dla gmin, przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz właścicieli nieruchomości. Po zakończeniu prac nad powyższym projektem zostanie on przedłożony na posiedzenie stałego Komitetu Rady Ministrów, a następnie po akceptacji projektu przez Radę Ministrów założenia zostaną przekazane do Rządowego Centrum Legislacji celem opracowania na ich podstawie projektu ustawy o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz o zmianie niektórych innych ustaw, który będzie regulował kwestie związane z gospodarką odpadami komunalnymi.

Pełny zapis czatu znajdą Państwo tutaj.

źródło: Serwis Samorządowy PAP