reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Stwórz ekopojemnik


05 stycznia 2010

Zaprojektuj kosz na śmieci, który stanie w każdym gdańskim, a może i polskim domu! Od kwietnia w Gdańsku obowiązywać zacznie system dualny, który polegać będzie na zbieraniu odpadów w dwa oddzielne pojemniki: odpady suche i mokre. Do segregacji potrzebować będziemy dwukomorowego kosza na odpady.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i kreatywnych do zaprojektowania kosza, który już na etapie segregacji domowej mógłby ułatwić gdańszczanom wdrażanie nowego systemu. Konkurs potrwa do końca stycznia, a nagroda to 2 tys. zł.

Projekt uwzględniać ma nie tylko funkcjonalność, ale i ciekawą, nowoczesną estetykę. Powinien być to pojemnik, który każdy z nas chciałby mieć w swoim domu - estetyczny, wygodny, praktyczny, możliwie ekonomiczny w produkcji. Główną jego cechą będzie oczywiście dualność, czyli w jego skład wchodzić będą dwa pojemniki - na suche i mokre odpady. Kwestię ich połączenia, proporcji, kolorów i sugerowanych materiałów pozostawiamy ich twórcom.

Więcej informacji o konkursie: http://www.czystemiastogdansk.pl

źródło: gdansk.pl