reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Twórcza interpretacja czwórki


11 grudnia 2009

Czwarta edycja PRZETWORÓW czyli Rezydencja Twórczego Recyklingu odbędzie się w dniach 12-13 grudnia w warszawskim klubie 1500 Metrów Do Wynajęcia (ul. Solec 18/20).

Zapraszamy: sobota 15.00-20.00, niedziela 12.00-19.00

Hasło tegorocznych PRZETWORÓW: cztery
[rogi, nogi, boki, litery, pory, pokoje, koła, strony świata, kąty, ręce, łapy, słonie, żywioły, gwiazdki oraz… cmyk. Zapraszamy do twórczej interpretacji hasła „4” w projektach przygotowanych na tegoroczne PRZETWORY i podczas nich.]

                

Swój udział zapowiedzieli m.in. laureaci poprzednich edycji: grupa Lampo, Beza, Złotek, Karina Królak i Tomasz Dybowski, a także studenci wzornictwa z Warszawy, Wrocławia i Katowic. W sumie ponad 100 artystów, którzy w ciągu dwóch grudniowych dni będą przetwarzać niepotrzebne, zużyte surowce na nowe, designerskie przedmioty. Na miejscu będzie można kibicować ich pracy, a także kupić stworzone projekty.

Tak jak w poprzednich latach nagrodzimy najlepsze pomysły mianem PRZETWORÓW ROKU w dwóch kategoriach – przetworzonych samodzielnie podczas imprezy oraz przetworzonych samodzielnie wcześniej

Do JURY zaprosilśmy m.in.:
BRIGITTE CARTIER (Francuzkę mieszkającą w Izraelu, w oryginalny sposób łączącą projektowanie z recyklingiem - podczas PRZETWORÓW wygłosi wykład na temat swoich autorskich sposobów przetwarzania i ekologicznego designu. www.designbaladi.com), Tomka Rygalika (designera, wykładowcę Royal College of Art w Londynie i ASP w Warszawie), Wandę Modzelewską (konsultantkę ds. wzornictwa), Michała Okraja (grafika, właściciela studia Designerdeutch), Bognę Świątkowską (z fundacji Bęc Zmiana) oraz Pawła Grobelnego (designera, absolwenta wzornictwa w Poznaniu, stypendystę na uczelniach projektowych i artystycznych w Lyonie i Paryżu, właściciela studia projektowego LAB-DESIGN w Poznaniu) oraz Przemka Gomółkę (VITRA Polska).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 1500 zł ufundowane przez PSR, designerskie meble i gadżety ofiarowane przez Vitrę, Iker oraz Ilttalę, publikacje w prasie.

Wystawa pokonkursowa odbędzie się w styczniu 2010 w lokalu fundacji Bęc Zmiana (Warszawa, ul. Mokotowska 65/7). 

źródło: independent.pl