reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Czyste plany


07 grudnia 2009

"- To bardzo ważne, żeby ustawy o porządku i czystości oraz o gospodarce odpadami, zawierały zapis o publicznym władztwie odpadami i żeby zostały w końcu przyjęte przez Sejm. Podstawowym dla gmin rozwiązaniem jest przejęcie własności nad odpadami, co pozwoli na odpowiednie kreowanie polityki gospodarowania odpadami - mówi Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna."

O obecnej sytuacji, zmianach i planowanych inwestycjach w gospodarce odpadami w Olsztynie opowiada prezydent tego miasta, Piotr Grzymowicz. Cały wywiad przeczytać można tutaj.

źródło: Serwis Samorządowy PAP