reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Praktyczna pomoc w zakresie gospodarki odpadami


01 grudnia 2009

Jak postępować z produkowanymi przez nas odpadami? Co zrobić, by uzyskać decyzje i pozwolenia na przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów? W jaki prowadzić sprawozdawczość z działalności w zakresie gospodarki odpadami? Na te pytania odpowiada praktyczny poradnik z zakresu gospodarki odpadami, wydany przez Ministerstwo Środowiska w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich POLEKO 2009.

Poradnik podzielony jest na trzy części: dla społeczeństwa, przedsiębiorców i administracji. Z części pierwszej dowiemy się, jak segregować odpady, oraz co robić min. ze zużytymi pojazdami, lekami i sprzętem RTV i AGD. Poradnik dla przedsiębiorców zawiera wykaz terminów przekazywania sprawozdań dotyczących prowadzonej działalności, związanej z gospodarką odpadami, wraz z podstawą prawną regulującą obowiązek ich przekazywania. Natomiast część dla samorządów opisuje w przystępny sposób krok po kroku procedurę wydawania decyzji i pozwoleń na eksploatację instalacji do zbierania i przetwarzania odpadów.

Poradnik jest dostępny na stronie internetowej MŚ - zobacz.

źródło: mos.gov.pl