reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

"P&G. Żyj, poznawaj, rozwijaj się" - nowa propozycja Fundacji Nasza Ziemia i Procter&Gamble Polska


30 listopada 2009

Ruszyła pierwsza ogólnopolska edycja Programu "P&G. Żyj, poznawaj, rozwijaj się." z Klubami Naszej Ziemi. Celem Programu jest połączenie ochrony środowiska z edukacją i wspieraniem rozwoju dzieci. Dlatego Program łączy możliwości lepszego i wielostronnego rozwoju młodych członków Klubów Naszej Ziemi z korzyściami dla środowiska naturalnego w ich otoczeniu.

http://www.pgrozwija.pl/img/logo_zyj_poznawaj_rozwijaj_sie.png

Udział w Programie daje klubowiczom i opiekunom wiele korzyści: uczestniczenie w fascynujących zajęciach ekologicznych, realizacja autorskiego proekologicznego projektu w najbliższej okolicy, udział w warsztatach ekologicznych i wiele, wiele innych. A wszystko to w ramach jednego wybranego przez Klub Naszej Ziemi bloku tematycznego opisującego najbardziej aktualne zagadnienia ochrony środowiska.

Serdecznie zachęcamy Was do przyłączenia się do Programu! Rejestracja trwa do 15 grudnia 2009 roku, więc nie zwlekajcie.

Załóżcie Klub Naszej Ziemi, działajcie ekologicznie i stwórzcie klubowiczom możliwości wielostronnego rozwoju! Liczymy na Wasze zaangażowanie!

Będziemy na bieżąco informować Was o przebiegu Programu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Programie: www.pgrozwija.pl