reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Tematy nie z kosza


30 listopada 2009

Planowane zmiany, nowe rozwiązania w sektorze gospodarki odpadami będą tematami czatu z podsekretarzem stanu w MŚ Bernardem Błaszczykiem. Podczas internetowego spotkania z naszymi Czytelnikami Minister będzie odpowiadał na pytania dotyczące racjonalnej gospodarki odpadami.

Jak podkreśla Bernard Błaszczyk, w ciągu dwóch lat, które minęły od powołania rządu PO-PSL, Ministerstwo Środowiska przygotowało pakiet ustaw, które kompleksowo będą regulowały rynek odpadów. Są to m.in.:

- projekt ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw
- założenia nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi
- projekt ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi
- ustawa o bateriach i akumulatorach
- o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.

Wiceminister ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (1972 r.), z zawodu jest adwokatem.

W latach 1972-1980 pracował w urzędach miejskich w Świętochłowicach i Katowicach, następnie do 1990 .r w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. W Ministerstwie Środowiska z przerwami od 1991 roku.

Jest współautorem opracowania poświęconego obszarom dorzeczy, oraz wielu publikacji i artykułów z dziedziny gospodarki odpadami i instrumentów środowiskowych.

W czwartek, 3 grudnia o godz. 11.00 zapraszamy na internetowe spotkanie z wiceministrem środowiska Bernardem Błaszczykiem.

Pytania zadawać można tutaj.

źródło: Serwis Samorządowy PAP