reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szkło – sztuka i edukacja


25 listopada 2009

Jedną z imprez towarzyszących Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska POLEKO 2009 jest wystawa szklanych statuetek artysty-plastyka prof. Zbigniewa Horbowego, która została zorganizowana z okazji 10-lecia konkursu "Przeglądu Komunalnego" o Puchar Recyklingu.

Wystawa ta to okazja nie tylko do podkreślenia osiągnięć wielu firm ale przede wszystkim do zwrócenia uwagi uczestnikom targów na problem recyklingu odpadów  w tym odpadów szklanych.

W otwarciu wystawy uczestniczył Minister Środowiska prof. Maciej Nowicki, który podkreślił, że aby działać dla dobra środowiska musimy dokonać przełomu wyprowadzić gospodarkę odpadami z cienia a za priorytet uznać recykling i kompostowanie, bo te elementy są znaczące dla rozwoju gospodarki odpadami.

Licznie zgromadzonych gości przywitał  również twórca niezwykłych statuetek prof. Zbigniew Horbowy, który nie spodziewał się, że zwykłe zlecenie przyjęte 10 lat temu urośnie do rangi prestiżowego konkursu, który coraz prężniej propaguje ideę ochrony środowiska, w tym recyklingu szkła.

źródło: komunalny.pl