reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jest już nowy numer *Recyklingu*


17 listopada 2009

Jeszcze kilka dni dzieli nas od jednego z ważniejszych wydarzeń związanych z ochroną środowiska, czyli od Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko. W czasie tej imprezy już po raz ósmy odbędzie się Forum Recyklingu, organizowane przez redakcję „Recyklingu” i MTP.

W trakcie trzydniowego cyklu seminariów (24-26.11.2009 r.) połączonych z dyskusjami zostaną omówione trzy bloki tematyczne.

W pierwszym dniu Forum poruszone będą dwa zagadnienia – odzysk i recykling odpadów opakowaniowych oraz możliwości wykorzystania odpadów komunalnych jako paliw alternatywnych. Kolejny dzień to czas na przedyskutowanie problemów zbiórki oraz recyklingu elektroodpadów, a także zużytych baterii i akumulatorów. W ostatnim dniu Forum poświęcone będzie recyklingowi pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Streszczenia referatów, które zostaną wygłoszone podczas Forum Recyklingu, można przeczytać w listopadowym wydaniu „Recyklingu”.