reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Posprzątaj po swoim pupilu – porządkowa akcja gminy Polkowice


13 listopada 2009

Dwanaście automatów z jednorazowymi zestawami do sprzątania psich nieczystości zawiśnie w strategicznych punktach na terenie miasta. Dostępne bezpłatne woreczki mają zachęcić właścicieli czworonogów do sprzątania po swoich pupilach.

To kolejny etap porządkowej akcji gminy Polkowice, której celem jest oczyszczenie miasta z odchodów, które pozostawiają na miejskich skwerach pupile mieszkańców. Gmina zakupiła dwanaście automatów z jednorazowymi zestawami do sprzątania nieczystości. Zawisną one na budynkach przy terenach zielonych. Obecnie gmina jest w posiadaniu około 6 tys. jednorazowych zestawów sprzątających. Do tej pory można je było otrzymywać od gminnych weterynarzy. Na miejskich skwerach pojawią się również tabliczki z hasłami zachęcającymi do utrzymywania porządku i sprzątania po swoich czworonogach, tj. „Twój pies, twoja kupa”, "Posprzątaj po mnie". Przypomnijmy, że od kilku tygodni gmina prowadzi też prace porządkowe specjalnymi odkurzaczami do psich odchodów. Cztery nowoczesne odkurzacze zbierają już nieczystości na miejskich skwerach i placach. To nietypowe urządzenia, które pozwalają pozbyć się wstydliwego problemu – psich i kocich odchodów z terenów zielonych. Gmina Polkowice jest jedną z pierwszych w Polsce, która korzysta z tych urządzeń.

źródło: www.polkowice.pl