reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Bioodpady w Toruniu


10 listopada 2009

Kolejne 6,5 tys. gospodarstw domowych w Toruniu zostanie od grudnia objęte nowym systemem odbioru odpadów organicznych.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania dostarczy specjalne pojemniki na tereny SM "Na Skarpie" oraz na Osiedle Wschód należące do SM "Kopernik".

Do boksów śmietnikowych na tych osiedlach zostaną wstawione dwa rodzaje odpowiednio oznakowanych pojemników - przeznaczonych do gromadzenia odpadów organicznych oraz do gromadzenia odpadów komunalnych. Przed boksami znajdą się pojemniki na odpady suche (makulatura, tworzywa sztuczne i metale) oraz oddzielny pojemnik na szkło. Dodatkowo, aby ułatwić mieszkańcom gromadzenie odpadów organicznych, każde gospodarstwo domowe otrzyma 10 litrowe wiaderko na odpady kuchenne.

W dniach od 9 do 30 listopada br. pracownicy MPO odwiedzą mieszkańców Skarpy i Kopernika, i zaprezentują zasady odbioru odpadów. Pozostawią też ulotkę informacyjną na temat selektywnej zbiórki odpadów.

źródło: torun.pl