reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Debata „Energia z odpadów – wymysł czy konieczność”


04 listopada 2009

Loża partnerów Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO co roku organizuje podczas tych targów debatę poświęconą ważnym problemom z zakresu ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Tym razem tematem dyskusji, która odbędzie się 25 listopada o godz. 13.30, będzie „Energia z odpadów – wymysł czy konieczność”.

Pozyskiwanie energii z odpadów, jako alternatywy dla paliw kopalnych, ma ogromne znaczenie dla redukcji ilości odpadów na składowiskach i walki z globalnym  ociepleniem. W debacie uczestniczyć będą przedstawiciele najważniejszych organizacji i instytucji zainteresowanych tą tematyką: Krajowej Izby Gospodarki Odpadami, Polskiej Izby Gospodarki Odpadami, Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych, Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, Ogólnopolskiej Izby Gospodarcza Recyklingu, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Komunalnych Związków Gmin oraz Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami.

Dla uczestników targów POLEKO, KOMTECHNIKA i GMINA udział w debacie jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają do aktywnego włączenia się w dyskusję.

Patronat nad debatą objął „Przegląd Komunalny” i portal komunalny.pl.

źródło: komunalny.pl