reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Pomysły z terenu


22 października 2009

Z firmą Żywiec Zdrój skontaktował się mieszkaniec Kluczborka, który pokazał, jak w pełni można  wykorzystać ich produkt.

*Z mojego szacunku dla polskiej przyrody...

Chciałbym podzielić się moim pomysłem na kwestię dbałości o środowisko.
Wszyscy wiemy co znaczą dla nas odpady w tym odpady plastikowe po napojach. Aby choć w małym stopniu rozwiązać ten problem postanowiłem w pełni wykorzystać Państwa produkt.
Woda trafia oczywiście do naszych organizmów - a opakowanie... służy jako forma dla tworzonych krawężników betonowych wokół domu. Butelki wypełniane są gruzem i zalewane są betonem, kształt i wygląd po wkopaniu do ziemi jest całkiem przyzwoity.

 

 


Butelek *nie ściągam* po zastygnięciu betonu - plastik służy wzmocnieniu całego krawężnika.

Być może pomysł spodoba się innym (może działkowiczom), jest to korzystne z punktu widzenia oszczędności - koszty wykonania krawężników z butelek nie są duże, środowisko mniej ucierpi, a przy tym jest wiele satysfakcji, że można wykonać coś we własnym zakresie.

Z poważaniem

Ryszard Adamowski*