reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szwajcarskie zaproszenie dla gmin


21 października 2009

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, związane z projektem „EKO-GMINY.pl Polskie gminy dla ekorozwoju”.  

Z przyjemnością komunikujemy, że zarys naszego projektu spotkał się z pozytywną decyzją Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, działającego jako Krajowa Instytucja Koordynująca w ramach Szwajcarsko–Polskiego Programu Współpracy i został przyjęty do dalszej oceny.  

Dzięki uprzejmości władz samorządowych województwa podkarpackiego, spotkanie to odbędzie się 23 października b.r. (piątek) w sali konferencyjnej urzędu marszałkowskiego przy ulicy Towarnickiego 23 A w Rzeszowie. Początek spotkania – godzina 10.00. Porządek spotkania chcielibyśmy wypełnić do godziny 12.00.  

W toku spotkania organizowanego na prośbę Szwajcarsko–Polskiego Programu Współpracy chcielibyśmy przybliżyć Państwu założenia koncepcji, istotę projektu, zasady uczestnictwa  w nim i sposób jego realizacji. Na obecnym etapie oceny chcielibyśmy przede wszystkim określić zgodność proponowanych działań z celami i zasadami Szwajcarsko-Polskiego  Programu  Współpracy.

W naszym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele biura Szwajcarsko–Polskiego Programu Współpracy oraz partnerów Fundacji Promocji Gmin Polskich – Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej oraz Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID. Liczymy na Państwa aktywny udział w spotkaniu, zachęcając do przygotowania własnych przemyśleń i propozycji do przekazanych w załączeniu materiałów.  

Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu bądź wydelegowanie przedstawiciela. W załączeniu – koncepcja projektu „EKO-GMINY.pl Polskie gminy dla ekorozwoju”.

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać do dnia 19-go października na adres e-mailowy Fundacji: fundacja@cigg.pl, podając imię i nazwisko osoby uczestniczącej, stanowisko oraz nazwę gminy.

źródło: Serwis Samorządowy PAP