reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Lo_la Designs - Zero Waste w Fabryce Sztuki


19 października 2009

9 października 2009 r. w Fabryce Sztuki w Łodzi odbył się wernisaż wystawy Lo_la Designs Zero Waste. Ekspozycja towarzyszy III Międzynarodowemu Festiwalowi Designu w Łodzi, który rozpoczął się 15 października 2009 roku.

Zero Waste to filozofia zachęcająca do przetwarzania surowców w taki sposób, aby w procesie produkcji powstawało jak najmniej odpadów. Nawiązując do tego hasła autorki wystawy stworzyły serię przedmiotów ze starych mebli oraz materiałów uznanych w firmach produkcyjnych za odpady - niepotrzebne skrawki materiałów, negatywy właściwych form. W swoim projekcie wykorzystały one ich specyficzną formę, pozostającą poza ogólnie postrzeganym ideałem piękna i użyteczności, aby stworzyć przemyślane, estetyczne projekty stanowiące elementy wystroju współczesnych wnętrz.

               

Wizualną inspiracją dla prac stała się koncepcja optycznego rozbicia bryły stosowana jako kamuflaż statków wojennych podczas I Wojny Światowej tzw. Dazzle Camouflage.

W skład Lo_la Designs wchodzą Anna Orlikowska i Beata Wandachowicz.

Wystawę mozna obejrzeć w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

źródło: news.o.pl