reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Rzeszowianie mogą pozbyć się niepotrzebnych chemikaliów


19 października 2009

Dzisiaj, 19 października, w Rzeszowie rusza bezpłatna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Potrwa do piątku.

Do obwoźnego punktu zbiórki, samochodu oznaczonego logo firmy Eko-Top Rzeszów, będzie można przynieść m.in.: lakiery, kleje, rozpuszczalniki, baterie, świetlówki, lampy, środki owadobójcze i ochrony roślin, zużyte oleje. Ponadto w dniach 19-23 października w godz. od 7 do 14.30 odpady niebezpieczne mieszkańcy będą mogli również bezpłatnie oddawać w siedzibie firmy Eko-Top na terenie WSK-Rzeszów (wjazd przez bramę od ul. Matuszczaka).

- W wyznaczonych punktach zbiórki na terenie miasta, jak i w siedzibie firmy przyjmowane będą odpady niebezpieczne pochodzące wyłącznie z gospodarstw domowych, niezwiązane z działalnością gospodarczą - zaznacza Maciej Kiczor z biura prasowego rzeszowskiego urzędu miasta.

Lista punktów postoju samochodu.

źródło: Gazeta Wyborcza