reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Są pieniądze, Biebrza zagospodaruje odpady


15 października 2009

25 milionów złotych z unijnego programu Infrastruktura i Środowisko dostanie Związek Komunalny Biebrza na realizację drugiego etapu gospodarki odpadami.

Projekt 19 gmin skupionych w związku uzyskał właśnie pozytywną opinię ministra środowiska. Poinformował o tym wczoraj podlaski poseł Platformy Obywatelskiej Robert Tyszkiewicz.

Całkowity koszt przedsięwzięcia, w ramach którego m.in. powstanie zakład zagospodarowania odpadów w Koszarówce, czy stacje przeładunkowe przy składowiskach w Augustowie, Świerzbnie czy Dąbrowie Białostockiej to prawie 43 miliony złotych. Jest ono kontynuacją ukończonego niedawno projektu, dzięki któremu wybudowano zakład recyklingu w Dolistowie Starym.

- Bez pozytywnej decyzji ministra środowiska nie byłoby tej inwestycji. Ona umożliwi prawidłowy, zgodny z wartościami ekologicznymi rozwój systemu gospodarki odpadami. To także wielka szansa na rozwój gmin - cieszył się wczoraj Tyszkiewicz, który aktywnie wspierał starania samorządowców o dotację.

źródło: gazeta.pl/bialystok