reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Nowa biodegradowalna torba


15 października 2009

Torba 60BAG zasługuje na uwagę z kilku powodów. Po pierwsze, produkowana jest z roślinnych odpadów produkcyjnych (włókien lnu). Po drugie, wyrzucona na śmietnik ulega biodegradacji w ciągu 60 dni. I wreszcie po trzecie, pochodzi z Polski.

60BAG to kolejna atrakcyjna alternatywa dla foliowych torebek. Zasadniczą zaletą jest produkcja oparta na włóknach pochodzenia roślinnego. Torby wyglądają solidnie i są w swojej prostej estetyce zwyczajnie ładne. W styczniu zostały docenione przez Green Dot Awards i mamy nadzieję, że to nie koniec pochwał dla polskich projektantów. Kiedy nasza torba się zużyje, wystarczy ją po prostu wyrzucić, a biologia sama zajmie się recyklingiem. Po 60 dniach powinna ulec całkowitej biodegradacji.

źródło: www.e-odpady.com