reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Meble z … rowerów


06 października 2009

To nieprawda, że  rower po zakończeniu żywota może trafić tylko na złom. Praktycznie każdą jego część da się wykorzystać w sposób całkiem zaskakujący: do konstruowania mebli. Od zgoła 18 lat udowadnia to zespół Bike Furniture Design.

Rowerowy recykling może objąć ramę, kierownicę, pedały, felgi, szprych… – de facto wszystkie części pojazdu. Ograniczenia tkwią tylko w wyobraźni projektanta.

Mają wszystko, co tego typu meble mieć powinny. I jeszcze coś: swoją prywatną story oraz niepowtarzalny charakter stylistyczny.

Rowerowy recykling to jeden z trafniejszych pomysłów na praktyczne i ładne drugie życie odpadów.

Tu możesz obejrzeć meble z rowerów.

źródło: ekoblogia.pl