reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Dzien otwarty na składowisku w Poznaniu


01 października 2009

Zakład Zagospodarowania Odpadów 3 października 2009r. po raz kolejny  otwiera bramy Składowiska Odpadów M. Poznania w Suchym Lesie dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców. Naszych Gości Serdecznie Zapraszamy na zwiedzanie Składowiska w celu zapoznania się z funkcjonowaniem systemu gospodarki odpadami.

W programie przewidziano trzy grupy wycieczkowe, które będą mogły przejść ścieżką edukacyjną po zrekultywowanej kwaterze w godzinach: 10.00, 11.00, 12.00. Aby ułatwić Mieszkańcom dojazd na Składowisko informujemy, że o godzinie 10.40 na pętli autobusowej na os. Sobieskiego będzie czekał autobus, który ułatwi wszystkim chętnym bezpłatny i łatwy dojazd w obie strony. Na odwiedzających czeka najnowszy pomysł edukacyjny czyli Laboratorium Energii Odnawialnej gdzie można będzie zobaczyć jak działają elektrownie wiatrowe i baterie słoneczne, na najmłodszych czeka plac zabaw zbudowany na starej kwaterze, a na głodnych  kucharz z ciepłą grochówką. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczną torbę wielokrotnego użytku.

źródło: www.odpady.poznan.pl