reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wolontariusze P&G sprzątali świat


23 września 2009

Wolontariusze z fabryki Procter&Gamble wraz z dziećmi z Zespołu Szkół Specjalnych w Aleksandrowie Łódzkim sprzątali śmieci wokół szkoły. W ten sposób dorośli i dzieci wspólnie przyczynili się do ochrony środowiska w ich najbliższym otoczeniu.


 

Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie. Łącznie zostało napełnionych kilkanaście worków. Uczniowie z uśmiechem na ustach podnosili nawet najmniejszy papierek. Byli bardzo zaangażowani w całą tę akcję.
Sprzątanie odbyło się w ramach programu "Żyj, poznawaj, rozwijaj się" prowadzonego przez Fundację Nasza Ziemia we współpracy z firmą Procter & Gamble.