reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sprzątanie Jeziorka Czerniakowskiego


21 września 2009

Już od samego rana pierwszego dnia akcji „sprzątanie świata - Polska” w okolice Jeziorka Czerniakowskiego w Warszawie nadciągali chętni oczyścić to piękne miejsce. Wolontariusze, głównie mieszkańcy okolicznych domów, którzy często spędzają czas nad urokliwym jeziorkiem, zaopatrzeni (w miarę możliwości) w grabie, worki i rękawice ruszyli trasą dookoła jeziorka w poszukiwaniu śmieci. Z workami spacerowały całe rodziny.

W akcji wzięło udział około 50 osób, w tym Harcerski Klub Podwodny "Wanda", członkowie Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Sadyba MIASTO-OGRÓD, Koła Miłośników Jeziorka Czerniakowskiego i mieszkańcy, często z dziećmi.
 
 

Harcerski Klub Podwodny wyjął z wody 5 worków śmieci i glonów, członkowie Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Sadyba MIASTO-OGRÓD, pływając łódką wydobyli 4 worki butelek, puszek, woreczków foliowych oraz jeden stołek, jednego śmierdzącego szczupaka i plastikowe rury.

 

Pozostali uczestnicy sprzątania zebrali ponad 60 worków najróżniejszych puszek i butelek z brzegu wokół jeziora. Członkowie Koła Miłośników Jeziorka Czerniakowskiego brodząc w błocie i stertach glonów wyłowili w sumie 15 worków drobnych śmieci i glonów. Worki zostały zebrane w trzech umówionych miejscach, ich odbiór zorganizowały władze dzielnicy Mokotów.