reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Sharp i Partnerspol posprzątali Kampinos


21 września 2009


W piątek 19 września w pierwszym dniu „sprzątania świata-Polska” uprzątnięto najcenniejszy obszar leśny w okolicy Warszawy – Puszczę Kampinoską. W słoneczny jesienny dzień  grupa pracowników firmy SHARP Electronics (Europe) GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce wyruszyła na sprzątanie Kampinoskiego Parku Narodowego w okolicach Palmir. Rękawice, worki oraz wywóz śmieci sfinansowała firma Partnerspol.
Słońce i piękna jesienna sceneria wprawiły wszystkich w dobry humor. Zaopatrzeni w worki i rękawice wolontariusze ruszyli do lasu. Choć początkowo wydawało się, że śmieci nie jest zbyt wiele, po krótkim spacerze w głąb lasu okazało się, że nasze optymistyczne podejrzenia były złudne. 
W okolicach leśnej drogi i w pobliżu domów śmieci było bardzo dużo.

Najcenniejsze „zdobycze” ekipy Sharpa to sztuczna choinka oraz radiomagnetofon! I choć z lasu choinek wynosić nie wolno, ta, znaleziona przez wolontariuszy – wylądowała na śmietniku.

 

Firmie Partnespol gorąco dziękujemy za wsparcie finansowe sprzątania Kampinosu.  

Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy Sharp za udział w akcji sprzątania.

Panu leśniczemu – Jackowi Kościkowi bardzo dziękujemy za pomoc organizacyjną i opiekę w trakcie uprzątania lasu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.