reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Kluby Naszej Ziemi z Targówka posprzątały Kampinos


18 września 2009

Dzisiaj, 18 października, w pierwszy dzień weekendu międzynarodowej akcji Clean Up the World dzieci z 4 szkół podstawowych z terenu Targówka posprzątały Kampinoski Park Narodowy! W sprzątaniu udział wzięły dzieci z Klubów Naszej Ziemi ze szkół nr 28, 52, 58 i 84.

Zebraliśmy ponad 20 worków śmieci, które były kiedyś czyimiś rzeczami ale z niewiadomych przyczyn uznano że należy się ich pozbyć. W lesie. Do tego na najwyższym rangą obszarze ochrony przyrody - na terenie Parku Narodowego. Na szczęście oprócz tych smutnych znalezisk udało się odkryć min. hełm niemiecki z czasów II wojny, niesamowite pajęczyny, padalce czy czaszki.

Po zasłużonym wysiłku dzielni zbieracze udali się na ognisko, na którym pieczone własnoręcznie kiełbasy zregenerowały nadwątlone długim wysiłkiem siły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Wycieczka odbyła się w ramach programu "Żyj, poznawaj, rozwijaj się" prowadzonego przez Fundację Nasza Ziemia we współpracy z firmą Procter & Gamble.

getfile.php?id=3657

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego że akcja mogła się odbyć: firmie Procter & Gamble, dzielnym ochotnikom z Targówkowskich szkół, paniom opiekunkom które równie dzielnie zbierały śmieci co pilnowały dzieci oraz Kampinoskiemu Parkowi Narodowemu, a zwłaszcza panom leśniczemu i podleśniczemu leśnictwa Kaliszki.