reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jeszcze tylko kilka dni czekamy na zgłoszenia do konkursu „Drugie Życie Elektrośmieci”.


17 września 2009

Jeszcze tylko kilka dni czekamy na zgłoszenia do konkursu „Drugie Życie Elektrośmieci”.

Trwa nabór do II edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE). Zainteresowane szkoły proszone są o pierwszą rejestrację na stronie konkursu oraz skorzystanie z formularza zgłoszeniowego tam zamieszczonego, wypełnienie go i przesłanie podpisanego przez dyrektora szkoły zgłoszenia do 20 września 2009r. (decyduje data stempla pocztowego). Przesłanie podpisanego formularza jest warunkiem niezbędnym do oceny Waszej pracy.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca tygodnia!

Organizatorem konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu, Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Odbywa się on pod patronatem Ministra Środowiska, Ministra Edukacji Narodowej oraz Lubelskiego, Lubuskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Motywem przewodnim drugiej edycji konkursu: „Drugie życie elektrośmieci” jest hasło: Unikaj – Używaj ponownie- Utylizuj.

Konkurs ma charakter ogólnopolskiej, międzyszkolnej rywalizacji zespołowej o główną nagrodę GrandPrix Europejskiej Platformy Recyklingu. Nagrody przewidziane są również dla zwycięzców poszczególnych etapów. Dodatkowo sędziowie w toku konkursu, mogą zadecydować o przyznaniu specjalnych wyróżnień np. takich jak "Najlepszy raport", "Najciekawsza inicjatywa". Tegoroczna pula nagród to aż 55 tys. złotych. Jest więc o co walczyć !
Konkurs „Drugie Życie Elektrośmieci” prowadzony jest w trzech kategoriach: dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zespoły szkolne biorące udział w konkursie mają do wypełnienia zadania mające na celu przeprowadzenie uczestników przez procesy decyzyjne i problemy realizacyjne związane z zasadami postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Ostatnim zadaniem konkursu będzie zbiórka ZSEE, która musi odbyć się w terminie do 20 grudnia 2009r.

Na stronie internetowej www.drugiezycieelektrosmieci.pl znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat warunków konkursu, w tym  regulamin i tabelę nagród.  Zainteresowane szkoły proszone są o pierwszą rejestrację na stronie konkursu oraz skorzystanie z formularza zgłoszeniowego tam zamieszczonego, wypełnienie go i przesłanie podpisanego przez dyrektora szkoły zgłoszenia do 20 września 2009r. (decyduje data stempla pocztowego). Przesłanie podpisanego formularza jest warunkiem niezbędnym do oceny Waszej pracy.
Pamiętajcie, że już dziś możecie rozpocząć prace nad pierwszymi raportami!

Uroczysty finał konkursu połączony z wręczeniem nagród i konferencją podsumowującą odbędzie się w marcu 2010r. w Warszawie. O dokładnym terminie i miejscu zostaniecie Państwo powiadomieni w stosownym czasie.                

Biuro Organizacyjne Konkursu: Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej, ul. Raszyńska 32/44, lok. 140, 02 026 Warszawa, tel. 022 668 92 68, faks 022 883 50 96, email: konkurs@mroee.pl, www.drugiezycieelektrosmieci.pl