reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

V Poznańskie Dni Recyklingu


15 września 2009

W sobotę 12 września na Starym Rynku w Poznaniu odbył się Piknik Recyklingowy inaugurujący szereg wydarzeń przygotowanych w ramach V Poznańskich Dni Recyklingu.

Na uczestników czekały atrakcje: konkursy i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, koncerty na scenie, pokazy sprzętu komunalnego, a na stoiskach znaleźć można było materiały edukacyjne dotyczące ekologii.

Podczas pikniku prowadzona była zbiórka elektroodpadów prowadzona wspólnie przez ZZO Poznań oraz REMONDIS Sanitech Poznań. Za każdy przyniesiony elektroodpad poznaniacy dostawali prezenty: gadżety, torby i

Poznańskie Dni Recyklingu to największe edukacyjne i społeczne wydarzenie promujące recykling i racjonalne gospodarowanie odpadami w Poznaniu i aglomeracji poznańskiej. W tym roku, inaczej niż to miało miejsce w latach poprzednich, wydarzenia edukacyjne, społeczne, a także kulturalne będą realizowane przez kilka tygodni. Inauguruje je sobotni Piknik Recyklingowy, natomiast kolejne punkty programu to m.in.:

  • 25 września - wycieczki autobusowe dla uczniów poznańskich szkół na obiekty i instalacje gospodarki odpadami: składowisko opadów w Suchym Lesie (ZZO Poznań), sortownię odpadów i centrum edukacji ekologicznej w firmie REMONDIS Sanitech Poznań, do Huty Szkła Antoninek oraz zakładów EKO-ZEC.
  • 15 października - V Regionalne Forum Gospodarki Odpadami
  • 16 października - V Poznańskie Seminarium Edukacji Ekologicznej w Urzędzie Miasta Poznania - konferencja dla dyrektorów szkół, nauczycieli i przedstawicieli innych placówek edukacyjnych i wychowawczych.

źródło: komunalny.pl