reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

*Pomagajmy Ziemi - codziennie* - konferencja prasowa


08 września 2009

8 września, w siedzibie Fundacji Nasza Ziemia, odbyła się konferencja prasowa rozpoczynająca nową edycję Kampanii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju. W tym roku hasło przewodnie brzmi „Pomagajmy Ziemi – codziennie”. Gościem specjalnym spotkania była Ewelina Flinta, znana ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska i ekologicznego trybu życia.

Najpierw Mira Meysztowicz, Prezes Fundacji, przywitała przybyłych dziennikarzy i wprowadziła w temat Kampanii. Następnie Sławek Brzózek z Fundacji Nasza Ziemia przybliżył szczegóły akcji, które będą odbywać się przez kolejny rok, wspomniał o materiałach, które przygotowujemy, konkursach grantowych i innych działaniach z tym związanych. Później Panie Dorota Strosznajder z firmy Henkel Polska oraz Anna Szałkowska z Fundacji PlasticsEurope Polska przedstawiły bardziej konkretnie zasady konkursów grantowych oraz zachęciły do ich promocji, tak aby jak najwięcej osób chciało wziąć w nich udział i organizować akcje wspierające zrównoważony rozwój. Potem Mira oraz Ewelina Flinta dokonały uroczystego odsłonięcia nowego plakatu Kampanii. Ma on bardzo prostą forme graficzną i zachęca do przestrzegania pięciu podstawowych zasad – oszczędzania energii i wody, korzystania z transportu publicznego, używania toreb wielokrotnego użytku oraz segregacji śmieci. Na koniec Ewelina Flinta opowiedziała, co ona robi, aby pomóc Ziemi i realizować zadania z plakatu.

Za przybycie i zrelacjonowanie przebiegu konferencji dziękujemy dziennikarzom z: Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, Radia Eska Vox FM, Radia Dla Ciebie, Polskiego Radia PR1, Agro Serwisu, Polski The Times, CRNavigatora, IAR PR oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Zdjęcia z konferencji obejrzeć można tutaj.

   

Mira Meysztowicz i Ewelina Flinta odsłaniają plakat promujący nową edycję Kampanii na rzecz Zrównoważonego Rozwoju.