reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Opolanie będą segregować odpady kuchenne


04 września 2009

Pilotażowa zbiórka bioodpadów w Opolu została przedłużona.

W kwietniu przy wiatach śmietnikowych na Malince stanęły brązowe pojemniki, a mieszkańcy otrzymali zamykane wiaderka do zbierania odpadów kuchennych. Choć formalnie akcja zakończyła się 31 sierpnia, to podjęto decyzję, że pojemniki będą stały przez kolejne sześć miesięcy.

- Wyniki zbiórki są obiecujące - ocenia Apolonia Klepacz dyrektor ds. rozwoju w firmie Remondis, która odbierała pojemniki. - Na kompostownię wysypiska śmieci trafiło ponad 22 tony zielonych odpadów. Tylko z dwóch zbiórek, na 23 przeprowadzone, odpady były przemieszane np. z plastikami. To niezły wynik - przekonuje Klepacz.

źródło: nto.pl