reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Drugie życie elektrośmieci


01 września 2009

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do lektury naszych stron. Będziemy informować o konkursach edukacyjnych, konferencjach, omawiać najciekawsze nowości wydawnicze i zajmować się wszystkimi ciekawymi wydarzeniami dt. zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) pt. "Drugie Życie Elektrośmieci". Konkurs ma charakter ogólnopolskiej, międzyszkolnej rywalizacji zespołowej o główną nagrodę GrandPrix Europejskiej Platformy Recyklingu. Konkurs "Drugie Życie Elektrośmieci" prowadzony jest w trzech kategoriach: dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zespoły szkolne biorące udział w konkursie mają do wypełnienia zadania mające na celu przeprowadzenie uczestników przez procesy decyzyjne i problemy realizacyjne związane z zasadami postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Ostatnim zadaniem konkursu będzie zbiórka ZSEE, która musi odbyć się w terminie do 20 grudnia 2009r. Każda szkoła może być reprezentowana przez Zespół Szkolny, w skład, którego wchodzi maksymalnie 10 uczniów i 1 lub maksymalnie 2 nauczycieli/opiekunów.

Na stronie internetowej www.drugiezycieelektrosmieci.pl znajdą Państwo
szczegółowe informacje na temat warunków konkursu, w tym regulamin i tabelę nagród. Zainteresowane szkoły proszone są o pierwszą rejestrację na stronie konkursu oraz skorzystanie z formularza zgłoszeniowego tam zamieszczonego, wypełnienie go i przesłanie podpisanego przez dyrektora szkoły zgłoszenia do 20 września 2009r. (decyduje data stempla pocztowego). Przesłanie podpisanego formularza jest warunkiem niezbędnym do oceny Waszej pracy.

Głównym Organizatorem konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu, Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Konkurs dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Uniwersyteckie Centrum Badan nad Środowiskiem Przyrodniczym.

Na wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie czekają atrakcyjne nagrody a szczegóły dostępne są w Tabeli nagród na stronie konkursu.