reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Pożar sortowni w Gdańsku


28 sierpnia 2009

Jedenaście zastępów straży pożarnej gasiło pożar, który w czwartek wybuchł w największej w Polsce sortowni śmieci we Wrocławiu.

Jak powiedział PAP rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu Krzyszto Gielsa, pożar, który wybuchł w hali składowiska odpadów, został już opanowany. "W czasie całej akcji nikt nie został ranny. Nie była także konieczna ewakuacja, ponieważ pracownicy znajdujący się na terenie sortowni sami zdążyli ją opuścić" - dodał.

Gielsa dodał, że ogień nie zagrażał sąsiadującym z sortownią zakładom przemysłowym, a obecnie trwa dogaszanie odpadów oraz wywózka części śmieci.

Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną pożaru. Sprawę wyjaśnia policja

źródło: Gazeta Wyborcza