reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Konkurs plastyczny "Segreguję z uśmiechem"


25 sierpnia 2009

Konkurs miał na celu propagowanie i przybliżenie zasad selektywnej zbiórki odpadów wśród dzieci i młodzieży. Skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa: małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego.

Przedmiotem konkursu były projekty pojemników na surowce wtórne, które będą zachęcały dzieci i młodzieży do selektywnej zbiórki odpadów.

Nagrodami w Konkursie są:

  • I nagrodę: Ipod
  • II nagrodę: aparat fotograficzny
  • II nagrodę: MP3

Dodatkowo szkoła w której uczy się zwycięzca otrzyma komplet pojemników wykonany wg nagrodzonego projektu.

Ponadto jednemu laureatowi zostanie przyznana nagroda przez „społeczność wirtualną", która wybierze zwycięzcę za pomocą głosowania w Internecie w portalu OSOBIŚCIE-SEGREGUJĘ, a nagrodą będzie aparat fotograficzny.

Termin nadsyłania prac minął w czerwcu, ale teraz każdy z Was może wziąć udział w głosowaniu na najlepszy projekt. Możecie oddać swój głos!

18 sierpnia 2009 rozpoczęliśmy głosowanie na prace nadesłane w konkursie "Segreguję z uśmiechem". Głosować możecie do 5 września 2009.

Szczegóły Konkursu i Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie organizatora: www.segreguje.org.pl oraz www.lop.org.pl.

źródło: segreguje.org.pl