reklama: depilacja laserowa Opole | kwas hialuronowy dermologic | koktajle do mezoterapii |

Elektrośmieci Szkło Papier Metale Baterie Niebezpieczne Bioodpady Samochodowe recykling - menu


Reklama:Salon kosmetyczny Opole usuwanie zmarszczek opole koktajle do mezoterapii Szukasz dla suchej skóry i cery kremu nawilżającego? Sprawdź kwas hialuronowy dermologic. Jeśli masz suchą skórę wypróbuj krem do twarzy z kwasem hialuronowym. Nie ma nic lepszego dla nawilżenia Twojej skóry.

spływy kajakowe Mała Panew opolskie | kajaki Mała Panew

Cierpisz na brak włosów, przerzedzone włosy na głowie. Skorzystaj ze sposobu na włosy: mikropigmentacja skóry głowy Odwiedź miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie na problemy skóry głowy i włosów. mikropigmentacja głowy Klinika Włosa- to miejsce, gdzie twoje włosy odżyją. |
 

Szukaj:

Aktualności

Ankieta

Co, według Ciebie, oznacza pojęcie *zrównoważony rozwój*?1213 odpowiedzi na pytanie
pozostałe ankiety
Serwis zbudowany dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wakacje z ekologią


19 sierpnia 2009

Nietypowe pomysły na ekologię – od tradycyjnej lekcji poprzez artystyczne przeżycia, konkursy i quizy aż po zajęcia terenowe i chwytliwe slogany – to tylko niektóre z prac, które napłynęły do redakcji portalu www.zielonalekcja.pl w konkursach „Ekoscenariusz” i „Wszystkie dzieci segregują śmieci”. Ty też masz szansę wziąć w nich udział!

Pomimo trwania wakacji zainteresowanie konkursem wzrasta z dnia na dzień. Niewątpliwą zaletą są atrakcyjne nagrody: dla nauczycieli przenośne tablice edukacyjne, a dla dzieci puzzle, kolorowanki, książeczki i wiele innych gadżetów.

Jednak to nie nagrody rzeczowe są w tych konkursach najważniejsze. Organizatorzy konkursu liczą na zaangażowanie środowisk nauczycielskich oraz rodziców w edukację ekologiczną, dzięki której młode pokolenia dowiedzą się, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego oraz jak postępować, aby je chronić .

Pierwsze edycje konkursów trwają do 1 września br., szczegóły na portalu ZielonaLekcja.pl w zakładce „nasze konkursy”.

Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć nagrody, wystarczy wykonać dwa proste kroki:

  1. wejść na www.zielonalekcja.pl – zakładka Nasze konkursy, wybrać interesujący konkurs i zapoznać się z jego regulaminem

  2. stworzyć pracę i wysłać na adres redakcji do 1 września br.

Zapraszamy do udziału!

Pytania? Wątpliwości? Zadzwoń. 061 655 81 34 lub napisz do nas redakcja@zielonalekcja.pl!